Instagram filtre

Popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram uygulamasına SnapChat’teki bir özelliği aynen taklit ederek kendi uygulamasına ekledi.

Facebook’un satın aldığı popüler sosyal medya uygulaması Instagram uygulaması güncellendi. Güncellemenin ardından uygulamaya getirilen bir değişiklik pekte yabancı olmadığı görüldü. Facebook, daha önce satın almak istediği popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan SnapChat uygulamasını satın alamayınca SnapChat’in özelliklerini adeta yağmalıyor. SnapChat’in oldukça ilgi gören özelliklerinin farkında olan Facebook yönetimi söz konusu uygulamayı alamayınca onu yağmalayarak bitirmeye kararlı görünüyor.

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp,Messenger ve Instagram uygulamalarına SnapChat uygulamasında olan ve kullanıcılar tarafından çok beğenilen özellikleri bir bir eklemeye devam ederken söz konusu uygulamaya acımadığını Instagram’a yeni getirilen bir özellik ile anlaşıldı.

Instagram filtre

Instagram’a filtre özelliği geldi

SnapChat uygulamasında çok kullanılan fotoğrafları filtrele özelliği sayesinde Instagram’dan fotoğraflara SnapChat uygulamasında ki benzer çeşitli filtreler ekleyebilmek artık mümkün. Fotoğraf filtreleme özelliği son güncellemesiyle birlikte Instagram uygulaması iyi SnapChat’leşti desek abartmış olmayız sanrım.

Instagram uygulamasına daha önce pek çok yeni özellikler getirilmişti. Facebook tarafından satın alındıktan sonra ciddi bir yenileme içerisine giren Instagram uygulamasına son zamanlarda pek çok dikkat çeken özellik getirilmişti.

Son gelen özellikler sadece filtre özelliği değil, SnapChat’e bulunan videoları geri sarmalı özelliğide söz konusu uygulamaya konulduğunu belirtelim. Videoları geri sarmalı özelliği sayesinde kullanıcılar oluşturdukları videoları geri sarma özelliği sayesinde ilgi çeken videolar oluşturabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.