Instagram

Popüler sosyal medya platformlarından Instagram, bir kaç gün içinde ikinci kez çöktü.

Popüler sosyal medya uygulamalarının içerisinde olan Instagram uygulaması son zamanlarda ciddi bir hamle içerisine girerek binlerce yeni kullanıcı elde etmeyi başarmış durumda. Başarılı bir dönemin içerisinde olan popüler sosyal medya platformu son zamanlarda yaşanan çökme sorunuyla başı dertte.

Instagram bir kez daha çöktü

Dünya genelince milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram uygulaması,bir kaç gün önce bilinmeyen bir sebep ile çökmüştü. Bir kaç gün önce çöken sosyal medya platformu bir kez daha çökerek tüm dikkatleri üzerine çekti.

Bir kaç gün önce dünya genelinde çöken uygulamanın neden böyle bir sorunla karşılaştığı bilinmiyor. Instagram tarafından resmi bir açıklama yapılmayan söz konusu çökme sorunu yine yaşandı. TSİ 20.15‘te yaşanan sorundan dünya genelinde yaşandığı belirtiliyor.

Söz konusu uygulamada yaşanan çökme sorunun dünya genelinde yaşandığını Instagram kullanıcıları,  Twitter ve diğer sosyal medya sitelerinde yaptığı paylaşımlardan ortaya çıktı.

Sosyal medya platformların içerisinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan uygulamada yaşanan bu sorunun neden meydana geldiği bilinmiyor. Ancak bu sorunun ikinci kez tekrarlanmasının ardından bu sorunun devam etmesi halinde söz konusu sosyal medya plarformuna ciddi  zarar verebileceği belirtiliyor.

Sorunun hala yer yer devam ettiği ve sorunun hala tam olarak çözülmediği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.