huawei

Dünya genelinde en çok akıllı telefon satışını gerçekleştiren şirketlerden biri olan Huawei’nin gizemli bir akıllı telefonu ortaya çıktı.

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, hızla büyüyen ve piyasayada yer edinen şirketlerden biri. Firmanın bu yıl amiral gemisi olacak Huawei P10‘nun görseli sızdırılmıştı. P10’nun üst seviye özelliklerin yanı sıra arka kamerasıyla oldukça ilgi çekiyor. Firmanın bu defa yeni bir akıllı telefonu TENAA‘da ortaya çıktı.

Huawei firmasının yeni bir akıllı telefonu TENAA’da ortaya çıktı

Huawei firması akıllı telefon piyasasında önemli bir yere sahip ve her geçen gün dahada gelişmeye devam ediyor. Firmanın amiral gemi serisi olan P serisi için her yıl bir akıllı telefon çıkarıyor. Ancak Huawei, alt ve orta seviye için bir çok akıllı telefon piyasaya çıkarıyor ve çok satan firmaların başında geliyor. Firmanın yeni bir akıllı telefonu  daha TENAA’da hem görselleri hemde özellikleri ortaya çıktı.

WAS-AL00 numarasıyla TENAA’da görülen cihazın özelliklerine baktığımızda 5.2 inç boyutunda FULL HD kalitesinde bir ekrana sahip. WAS-AL00 gücün ise Kirin işlemcisinden alıyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızası bulunan cihazın arkasında 12 önünde ise 8 megapiksel kamera bulunuyor.

Son olarak WAS-AL00‘ın bataryasına baktığımızda 2.900 mAh kapasiteli bir bataryasının olduğunu görüyoruz. Huawei firmasının bu akıllı telefonun isminin ne olacağı ve nezaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor.

Huawei WAS-AL00

huawei

Huawei WAS-AL00

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.