Huawei Watch 2

MWC 2017 kapsamında bir çok firma akıllı telefonlarını tanıtırken, bu fuarda akıllı saatlerde tanıtılıyor. Huawei Watch 2, MWC 2017’de resmi olarak tanıtıldı.

Huawei firması tarafından resmi olarak tanıtılan Watch 2 adlı akıllı saat tasarım ve teknik özellikleriyle beğeni topladı. Giyilebilir teknoloji alanında söz sahibi şirketlerdem biri olan Huawei şirketinin yeni akıllı saati her açıdan rakipleriylr yarışabilecek konumda.

Huawei Watch 2 telefona ihtiyaç duymadan tüm özelliklerini kullanabilmek mümkün!

Giyilebilir teknoloji dediğimizde artık akıllı saatlerde bu alanda en iddialı ürünler haline geldiler. Watch 2 özelliklerine baktığımızda en dikkat çeken özelliği 4 G bağlantı desteğinin olduğunu görüyoruz. 1.2 inçlik ekran sunan akıllı saatte SIM kart desteği mevcut, yani akıllı özellikleri kullanmak için Huawei Watch 2‘yi bir akıllı telefona bağlamak gerekmiyor. Gücünü Snapdragon Wear 2100 işlemcisinden alıyor. Akıllı saat Watch 2, Android Wear 2, 750 MB RAM ve 4 GB dahili hafıza gibi özellikler bulunan Watch 2 ikide kalp sensörü ve GPS‘te bulunuyor.

Son olarak Watch 2’nin bataryasına baktığımızda 420 mAh kapasiteli bataryası tam şarj edildiğinde 2 gün kullanım süresi sunduğu belirtilen saatin özellikleri oldukça iyi seviyede.

Huawei Watch 2 çıkış tarihi ve fiyatı

Huawei Watch 2 fiyatı 329 Euro‘dan satışa sunulacak olan akıllı saat, mayıs ayı içerisinde İspanya,İtalya,Fransa,Portekiz ve Çin’de satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.