Huawei akıllı telefonlar

Bugün Huawei şirketi için büyük gün, Almanya’da düzenlenecek etkinlik ile birlikte, Huawei şirketi, tam 4 akıllı telefon tanıtacak.

Uzun süredir Huawei Mate 10‘nu konuşuyoruz, ancak Mate 10 ile birlikte, 3 akıllı telefon daha tanıtılacak. Huawei Mate 10 Porsche Design, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite isimlerine sahip olacak akıllı telefonların ortak özellikleri var, ancak ayrıştıkları pek çok nokta da var.

Örneğin, Mate 10 Pro tasarımıyla fark yaratırken, Mate 10 Lite versiyonu 18:9 ekran formatı ve dört kamerasıyla orta segment için çok iddialı teknik özelliklere ve tasarıma sahip.

Mate 10’nun normal versiyonu 5,9 inçlik boyutunda Entireview adı verilen ekran teknolojisiyle gelecek olan cihazı en dikkat çeken versiyonlarından biri ise Mate 10 Porsch Design modeli olacak.

Huawei Mate 10 ailesi çok iddialı

Mate 10’nun 4 versiyonuda kuşkusuz tasarımlarıyla çok konuşulacak, ancak cihazları farklı kılan bir çok teknik özellikleride olması bekleniyor.

Almanya’nın Münih şehrinde bugün düzenlenecek olan etkinlik ile beraber Huawei‘nin kendi üretimi olan Kirin 970 yongasetide Mate 10’na güç verecek, Mate Lite’a Kirin 659 işlemcisinin kullanılacağını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10 Lite böyle olacak!

Huawei, markalı 4 akıllı telefonun en dikkat çeken ortak özelliklerinden biri ise, arkalarında çift kamera kurulumunun yer alıyor olması olduğunu belirtmekte fayda var.

Merakla beklediğimiz Huawei’nin tanıtacağı akıllı telefonları tüm ayrıntılarıyla sitemizde gün boyunca ve sonraki günlerde bulacaksınız, takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.