Huawei P9 Lite

Huawei’nin orta segmen akıllı telefonlarından biri olan Huawei P9 Lite’a önemli bir güncelleme geldi.

Huawei şirketinin piyasaya sunduğu P9 Lite modeli kısa zaman içerisinde oldukça iyi satış rakamlarına ulaşarak orta segment telefon kategorisinde önemli bir satış yakalamıştı. Ülkemizdede satışa sunulan P9 Lite ülkemizdede hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Kısa zaman önce Android 7.0 Nougat güncellemesini alan Huawei P9 Lite modeline son gelen güncelleme ise Google ve Huawei şirketinin son güvenlik iyileştirmelerini yamalar içeriyor.

Huawei P9 Lite güncelleme

Huawei P9 Lite güncelleme

Orta segmentin başarılı akıllı telefon üyelerinden biri olan P9 Lite‘a gelen güncelleme Avrupa için yayınlandığını belirtelim. L31C432B381 model numarasına sahip olan söz konusu güncelleme 310 MB boyutunda ve OTA üzerinden dağıtılıyor.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeni Surface Pro resmi olarak tanıtıldı

Huawei P9 Lite gelen 310 MB’lık güncellemenin içerisinde cihaza son gelen Android 7.0 Nougat güncellemesinde oluşan hataları ve bazı güvenlik açıklarını kapattığını belirtiliyor. Ülkemizdede hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan P9 Lite modeli için OTA üzerinden dağıtılan güncellemenin P9 Lite telefonunuza gelip gelmediğini kontrol etmek için Ayarlardan cihazınızın sistem güncellemesini Manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Eğer cihazınıza güncelleme gelmişse dilerseniz şebekeniz üzerinden veya Wifi’a bağlanarak söz konusu güncellemeyi indirip P9 Lite cihazınıza kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.