Huawei P11 tanıtım tarihi

Huawei’in önümüzdeki yıl tanıtacağı üst segment teknik özelliklere sahip olan Huawei P11’in bazı özellikleri ve tanıtım tarihi hakkında yeni bilgiler geldi.

Huawei’nin son yıllarda her bütçeye hitap eden akıllı telefonlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesi elde etti. P ve Mate serileriyle üst segment akıllı telefon pazarında üst sıralarda yer alan Huawei‘nin 2018 yılında tanıtacağı amiral gemisi Huawei P11 özellikleri en üst seviyede olacak.

Huawei P11 özellikleri bir yana tasarım ve kameralarıyla çok konuşulacak. 2018’in Şubat ayında tanıtılacak olan cihazın ekranı iPhone X, Essential Phone ve Sharp Aquos S2‘deki gibi olacağı belirtiliyor.

Huawei P11 ne zaman tanıtılacak
Huawei P11 ne zaman tanıtılacak

Huawei P11 ne zaman tanıtılacak?

P11 akıllı telefon modelini Şubat ayında tanıtacak olan Huawei şirketi, Huawei P11 Plus adında daha iyi teknik özelliklere sahip olan bir üst modelinde aynı tarihte tanıtılacağı belirtiliyor.

18:9 en-boy oranına sahip ekrana sahip olacak olan Huawei P11 ve P11 Plus‘ın Kirin işlemcisinin en son sürümünden güç alacak. Bir diğer iddia ise 2 akıllı telefonun arkasında çift arka kamera yerine üçüz kamera yani 3 kameranın yer alabileceği son gelen bilgilerin arasındaki yerini aldığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ultra dayanıklı Cat S41 özellikleri ve fiyatı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.