Huawei P10

Huawei firmasının 2017 yılının amiral gemisi olması beklenen P10 akıllı telefon daha tanıtılmadan görselleri sızdırıldı.

Huawei şirketinin merakla beklenilen amiral gemi modeli P10’nun görseli sızdırıldı. Sızdırılan Huawei P10 görseli oldukça dikkat çekerken cihazın arkasında bulunan çift arka kamera kurulumu oldukça dikkat çekiyor. Arkasında adet kamera konumlandırılan P10 bu yılda çıkması beklen en iyi akıllı telefonlardan biri olacağı şimdiden belli oldu.

Huawei P10 sızdırıldı

Huawei, firmasının şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2017‘de tantılması beklenen ve aynı zamanda Huawei’nın amiral gemisi olacak cihazın görsellerine baktığımızda cihaz bir önceki modeli yani P9’a benziyor. Ancak P9’da olan parmak izi okuyucu arkasında konumlandırılmıştı. Huawei P10‘na baktığımızda Parmak izi okuyucu cihazın arkasında bulunmuyor. Büyük ihtimalle parmak izi okuyucu  cihazın ön kısmına konulması bekleniyor.

Huawei P10 özellikleri

Cihaz daha tanıtılmadan görseli ortaya çıkarken cihazda olacağı iddia edilen bazı özellikler belli oldu. Buna göre P10, gücünü Kirin 960 işlemcisinden alacak. 6 GB veya 4 GB RAM‘e sahip olacağı belirtilen cihazın arkasında iki adet kamera bulunuyor. Ancak şimdilik bu iki kameranın kaç megapiksel olacağı bilinmiyor. Kavisli bir ekranla gelmesi beklenen akıllı telefonun bir de Plus modeli olacağı gelen bilgiler arasında. MWC 2017‘de P10‘da tantılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.