Huawei P10'nun basın görseli yayınlandı

Huawei’nin merakla beklenilen yeni amiral gemisi Huawei P10’nun basın görseli sızdırıldı. Tüm ayrıntılarıyla haberimizde.

Huawei şirketinin 2017 yılı amiral gemi modeli olacak olan P10’nun basın görseli sızdırıldı. Tasarımıyla ve teknik özellikleriyle bu yıla damgasını vuracak amiral gemi modellerinden biri olacak olan P10’nun arkasında oldukça dikkat çeken çift arka kurulumuna sahip. Arkasında ki iki adet kamera sayesinde oldukça dikkat çeken cihaz rakipleriyle yarışacak kadar iyi teknik donanıma sahip.

Huawei P10’nun basın görseli Evan Blass paylaştı

MWC 2017 yaklaşırken bu fuarda tanıtılacak olan cihazlarla ilgili hergün yeni sızıntılar ortaya çıkıyor. Bundan kısa bir süre önce İspanyol perakendeci şirketi Phone House, 8 GB RAM‘e sahip P10’nu listesine eklemişti. Ancak bu bilginin doğru olup olmadığı henüz kesin değil. Çünkü P10 iki farklı versiyonla gelmesi bekleniyor. Huawei P10‘nun ilk modelinde 4 GB RAM‘e yer verilirken ikinci modeli yani P10 Plus‘ın 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

P10 ile ilgili son sızıntı ise sızıntılarıyla fonemen olan Evan Blass (@Evleaks) Twitter kullanıcısından geldi. Evan Blass tarafından paylaşılan Huawei P10 basın görseli yayınlanırken cihazın çok iddialı olacağı ve 2017 yılına damgasını vuracak akıllı telefonlardan biri olmasını beklediğimizi belirtelim.

İşte Evan Blass tarafından paylaşılan P10’nun basın görseli.

Huawei P10'nun basın görseli

İlginizi Çekebilir; 8GB RAM’li P10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.