Huawei P10

Huawei P10 yakın zamanda tanıtılması beklenirken cihaz daha tanıtılmadan özellikleri ve görselleri ortaya çıkmıştı. Tasarım ve özellikleri ile diğer rakip firmaların amiral gemi modellerini geride bırakabileceği iddia edilen P10’nun tüm özelliklerini ve çıkış tarihini sizin için yazdık.

Huawei P10

Huawei P10 nasıl olacak?

P10 nasıl olacak dediğimizde zaten resimlerini gördük diyebilirsiniz.  Ancak cihazın tamamen camdan oluşacak ön ekranın yanı sıra paslanmaz çelik gövde ile geleceği belirtiliyor. Huawei Mate 9 ile oldukça beğeni toplayan Huawei firması piyasayada yıldızı parlayan firmaların başında yer alıyor.

Huawei P10

Huawei P10, 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelirken cihazın kavisli bir yapıda olacağı iddialar arasında. P10’nun tamamen camdan oluşan ekranı ile ve paslanmaz çelik gövdesi diğer  rakiplerini düşündürtebilir önemli özellikler arasında.

Tasarımıyla ön planda olan akıllı telefon gücünü ise Kirin 960 işlemcisinden alıyor. 8 çekirdekli işlemci 2.53 GHZ hızında çalışıyor. Kirin’in üstün işlemcisi ile beraber Huawei P10, rakiplerine fark atabilir.

Huawei P10 fiyatı

 Huawei P10 teknik özellikleri

Cihazın iddia edilen özelliklerine baktığımızda oldukça üst seviye özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. 5.5 inç AMOLED bir ekran ile geleceği belirtilen P10’nun gücünü ise  2.53 GHZ hızında çalışan 8 çekirdekli Kirin 960 işlemcisinden alması bekleniyor. Cihazda 6 GB RAM gibi oldukça üstün bir özelliğin olacağı iddia ediliyor. Android 7 Nougat ile kutudan çıkacak olan akıllı telefonun büyük ilgi göreceği şimdiden söylemek mümkün.

Huawei p10 özellikleri

Huawei P10 çıkış tarihi

P10‘nun nezaman tanıtılacağı Huawei tarafından henüz resmi olarak duyurulmuş değil ancak cihazın  MWC 2017 fuarında tanıtılması bekleniyor. Tanıtıldıktan sonra cihaz kısa zamanda piyasayada olması bekleniyor. 2017 yılının tartışmasız en iddialı akıllı telefonlar arasına adını yazdırıcak olan  P10 sabırsızlıkla bekleniyor.

Bu özelliklere sahip olan akıllı telefonun fiyatı henüz belli değil ancak Huawei P10 fiyatı baya pahalı olabileceği belirtiliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.