Huawei Nexus 6P'ye Android 7.1.2 beta geldi

Google’ın desteklediği One projesi kapsamında Android’in en yeni sürümünü ilk olarak One akıllı telefonlar alıyor. Bir One akıllı telefonu olan Huawei Nexus 6P’ye Android 7.1.2 Nougat beta geldi. Beta’ya katılmak için haberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Google destekli akıllı telefonlardan biri olan Nexus 6P modeli için One projesi kapsamında Android 7.1.2 beta sürümü başlatıldı. Huawei Nexus 6P akıllı telefon modeline gelen Android 7.1.2 Nougat beta şimdilik sadece beta programına katılan kullanıcılar test edebiliyor.

Nexus 6P Android 7.1.2 beta’ya katılmak için ne yapmanız gerekiyor?

Yaklaşık bir ay önce Google Pixel,Pixel XL gibi One projesi kapsamında piyasayada olan akıllı telefonlar için Android 7.1.2 nougat beta sürümü geleceği açıklanmıştı. Nexus 6P’ye ise nezaman geleceği merak konusu olan Android 7.1.2 beta sonunda geldi. Ancak henüz tam sürümü yayınlanmayan ve beta durumunda olan güncellemeyi alabilmek için Android 7.1.2 beta programına katılmanız gerekiyor. Bunu yapmak için Nexus 6P, cihazınızda kullandığınız Gmail hesabınızla Google hesaplar bölümüne giriş yapın daha sonra Huawei Nexus 6P beta programına katılmak için  şartları okuyun ve betaya katıla tıklayın. Telefonunuzda kullandığınız Gmail adresinizi kullanarakgiriş yaptıktan sonra beta güncellemesini alabilirsiniz.

Nexus 6p Android 7.1.2 beta

1.3 GB boyutunda olan güncellemeyi kullanmak için Nexus 6P kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Güncellemenin tam sürümü beta sürümünden sonra yayınlanması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.