Huawei Mate 11

Çinli teknoloji devi Huawei şirketinin bu yıl tanıcağı Mate 11 veya Mate 20 akıllı telefon modelinde inanılmaz bir özellik olabileceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz yıl P10 ve P10 Plus amiral gemileriyle çok konuşulan Çinli şirket, P11 adı yerine P20 ismiyle amiral gemi modellerini piyasaya sunmayı tercih edecek.

Gelen bilgilere göre, Huawei Mate 11 veya Mate P20 ismindeki phablet amiral gemilerini bu yılın üçüncü çeyreğinde tanıtması beklenen Huawei’nin bu amiral gemilerinde ekran altı gömülü parmak izi sensörünü kullanabileceği belirtiliyor.

ekran altı gömülü parmak izi

Huawei Mate 11 / Mate 20 ekran altı gömülü parmak izi

Vivo X20 Plus UD akıllı telefon modeli, Synaptics sensörüyle birlikte ilk ekran altı gömülü parmak izi sensörüne sahip akıllı telefon olduğunu belirtelim.

Mate 11‘de kullanılması beklenen ekran altı parmak izi sensörü hakkında henüz hiç bir bilgi bulunmazken, Huawei’nin bu konuda çalışmalar yaptığı gelen bilgiler arasında.

Huawei Mate 11 / Mate 20 n zaman çıkacak?

Huawei Mate 10 serisini Ekim ayının ortalarında resmi olarak tanıtan Huawei şirketi, Mate 11 veya Mate 20 serisini yine Ekim veya ona yakın bir tarihte tanıtması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.