Mate 10

Huawei’nin phablet akıllı telefon serisi ve aynı zamanda amiral gemi serilerinden biri olan Mate serisinin yeni üyeleri olan Mate 10 ve Mate 10 Pro’nun tanıtım tarihi yaklaşırken, cihazın oldukça dikkat çeken bir görseli sızdırıldı.

Geçtiğimiz sene tanıtılan Mate 9’un devam modeli olacak olan Mate 10‘nun 3 farklı varyant ile gelebileceği iddia ediliyor, bu 3 versiyondan ikisi Mate 10 ve Mate 10 Pro olması beklenirken, 3. Modelin ise Huawei Mate 10 Lite adıyla gelmesi bekleniyor.

Daha önce Marcel kod adına sahip olduğu ortaya çıkan Mate 10’nun oldukça iddialı teknik özelliklere sahip olacağını şimdiden biliyoruz, iPhone X‘ten sonra 2. Yapay zekaya sahip olacak olan akıllı telefon tasarım olarakta çok iddialı.

Huawei-Mate-10-gorseli

Huawei Mate 10 görseli

3 farklı versiyonla gelmesi beklenen Mate 10’nun görseli Twitter fenomeni @Evleaks tarafından paylaşıldı, yeni sızdırılan Mate 10’nun çok şık bir tasarıma sahip olduğunu biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10, Marcel kod adıyla ortaya çıktı

Huawei Mate 10 tanıtım tarihi yaklaşırken sızdırmalarda artıyor, 5,9 inç inç ekrana sahip olacak olan cihaz, 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunuyor, 3 farklı versiyonun olması Mate 10’nun 3 farklı fiyatla gelmesi demek. Yani Huawei şirketi, pahalı sayılabilecek olan Mate 10’nun yanında biraz daha ucuz fiyata sahip olması beklenen Huawei Mate 10 Lite‘ıda dahil ederek kullanıcılarınıda düşünüyor görüntüsü vermek isteyebilir.

16 Ekim’de yapılacak özel bir etkinlik kapsamında resmi olarak tanıtılacak olan Mate 10 ile ilgili tüm ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.