Mate 10

Huawei şirketinin iddialı amiral gemisi Mate 10 kısa zaman önce tanıtılmasından sonra şimdide akıllı telefonun satış tarihi belli oldu.

Huawei şirketi tarafından, 16 Ekim’de resmi olarak tanıtılan Huawei Mate 10 ile birlikte, Mate 10 Pro ve Mate 10 Porsch Design gibi oldukça iddialı akıllı telefonlarda tanıtılmıştı.

Tanıtıldıktan sonra, Ekim ayında satışa sunulacağını biliyorduk, ancak cihazın ilk pazarı Çin olacağı ve ilginç bir şekilde Mate 10’nun iki versiyonu daha ortaya çıktı, 4 GB RAM ve 32 dahili hafızalı modeli  ile 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip iki varyantın daha Huawei’nin çevrimiçi mağazasında listelindiği görüldü.

Mate 10 satış tarihi

Mate 10, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip versiyonunun tanıtıldığını biliyoruz, ancak şirketin çevrimiçi mağazasında listelenen diğer iki varyantın sadece Çin’de piyasaya sunulabileceği belirtiliyor.

Huawei Mate 10 satış tarihi

Huawei Mate 10 ne zaman satışa çıkacak?

Mate 10, 16 Ekim tarihinde Almanya’da düzenlenen etkinlikte resmi olarak tanıtıldıktan sonra, teknik özelliklerinden çok tasarımıyla çok konuşuldu, çok beğenilen Mate 10 Pro kadar olmazsada oldukça merak edilen akıllı telefon modellerinden biri olan Huawei Mate 10, 20 Ekim tarihinde satışa çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10 Lite tanıtıldı! İşte Mate 10 Lite özellikleri ve fiyatı

Huawei şirketinin çevrimiçi mağazasında listelenen iddialı amiral gemi modelinin fiyatının ne kadar bilinmiyor, ancak cihazın Avrupa fiyatının  olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.