Huawei Mate 10 Pro

Huawei’nin yeni amiral gemi modellerinden birisi olacak olan Mate 10’nun Plus versiyonu yani Huawei Mate 10 Pro’nun ön paneline ait görsel sızdırıldı.

Huawei’nin çok ilgi gören phablet ve aynı zamanda P serisinden sonra, en önemli serisi olan Mate serisinin yeni üyeleri olacak olan Mate 10 ve Mate 10 Pro’nun tanıtımına az zaman kala sızıntılarda gelmeye devam ediyor.

Yakın zamanda Mate 10 cephesinden çok sağlam bilgiler gelirken, Mate 10 Pro tarafından yeni bilgilerde yavaş yavaş gelmeye başladı.

Mate 10 Pro ön panel

Huawei Mate 10 Pro 18:9 ekran ile geliyor

Akıllı telefonların pazara hakim olmasından sonra kullanıcılar, artık sadece teknik özelliklere ve sağlamlığa akmakla kalmıyor. Çift arka kameralı ve yüksek RAM kapasiteside rekabetin en kızıştığı teknik özelliklerinden sadece ikisi, peki ya tasarım ne durumda?

Xiaomi Mi Mix‘in ardından akıllı telefonların tasarım noktasında çağ atladığını söylemek mümkün, zira neredeyse çerçevesiz olan tasarımla gelen Mi Mix piyasayada fırtınalar estirdikten sonra, diğer firmalarda bu alanda adımlar atmaya başladılar. Bu alanda ilerlemek isteyen ve geçenlerde dünyanın en büyük ikinci akıllı telefonu şirketi unvanını eline alan Huawei’nin, yeni amiral gemi modellerinden biri olacak olan Mate 10 ve Mate 10 Pro modelleri 18:9 ekran ile gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10, Marcel kod adıyla ortaya çıktı

Bunun en somut göstergesi ise Huawei Mate 10 Pro‘ya ait olduğu belirtilen ön panel görseline baktığımızda cihaz, tıpkı Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 gibi 18:9 ekrana sahip olduğu açıkça görülüyor.

Huawei Mate 10 Pro ne zaman çıkacak?

Huawei Mate 10 Pro özellikleri arasında Kirin 970 işlemcisi gibi yüksek teknik özellikler bulunurken, Huawei Mate 10 Pro ne zaman çıkacak ? Sorularıda yanıt bulmuş durumda.

16 Ekim tarihinde Almanya’nın başkenti Berlin’de Huawei tarafından düzenlenecek olan etkinlik kapsamında resmi olarak tanıtılacak olan Mate 10 ve Mate 10 Pro’nun yakın bir zamanda pazara sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.