Mate 10

Huawei’nin tanıtımını 13 gün sonra yapacağı yeni amiral gemi modellerinden Mate 10 Pro’nun yeni bir görseli sızdırıldı.

Huawei şirketinin 16 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtacağı Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Lite ve Mate 10 Porsch Dsign olmak üzere toplam 4 adet akıllı telefondan biri olan Mate 10 Pro‘nun nasıl bir tasarımla geleceği uzun zaman tartışıldıktan sonra Evan Blass tarafından, 10 Pro’nun görseli sızdırılmıştı.

Evan Blass‘ın paylaştığı Huawei Mate 10 Pro‘nun görselini incelediğimizde arkasında üst üste konulan çift arka kamera kurulumunun hemen altına yerleştirilen parmak izi okuyucusu dikkat çekiyordu. 18:9 en-boy ekran oranına sahip olduğu belirtilen cihazın boyutunu net olarak gösteren yeni görselde geçtiğimiz yıl tanıtılan Mate 9 ve Mate 10 Pro karşılaştırılmış.

Huawei Mate 10 Pro ve Mate 9 karşılaştırma

Huawei Mate 10 Pro ve Mate 9 karşılaştırma!

Weibo’da yayınlanan Mate 10 Pro’nun görseline baktığımızda geçtiğimiz yıl tanıtılan Mate 9’dan biraz daha kısa olduğunu görüyoruz, ancak 6 inç büyüklüğünde 18:9 ekran oranına sahip olan cihazın çerçeveleri çok ince olduğu için daha büyük ekran sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei P11 ne zaman çıkacak?

Almanya’nın Münih şehrinde 16 Ekim’de tanıtımı gerçekleştirilecek olan 4 Huawei markalı akıllı telefonun belkide en iddialı modeli olacak olan Mate 10 Pro, Kirin 970 yongasetinden güç alıyor ve arkasındaki çift kamera kurulumunun yanı sıra gelişmiş bazı üst seviye teknik özelliklere sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.