Teknoloji devi Huawei’nin phablet amiral gemi modeli Mate 10 ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde.

Huawei şirketinin yeni amiral gemi modellerinden biri olacak olan Mate 10’nun tanıtım tarihi yaklaşırken cihazla ilgili sızıntılarda hızlandı. İddialı teknik özelliklerinin yanı sıra 18:9 en-boy ekran oranıyla dikkat çeken Mate 10, 3 farklı versiyonla gelebilir, Mate 10, Mate 10 Pro ve Huawei Mate 10 Lite adlarıyla gelmesi beklenen cihazların tanıtım tarihi oldukça yakın.

Huawei Mate 10, 5,9 inç boyutunda 18:9 en-boy  Entireview adı verilen ekran teknolojisine sahip, 6 veya 8 GB RAM ile gelmesi beklenen Mate 10’nun dahili hafızası 64 GB olacak.

Pro modelininde olacağı belirtilen amiral gemi modelinin birde Lite versiyonu olacak, Huawei Mate 10 Lite özellikleri hakkında şimdilik herhangi bir bilgi bulunmuyor, ancak cihazın normal Mate 10’nun biraz kırpılmış versiyonu olacağı tahmin etmek zor değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10'nun çok dikkat çeken bir görseli sızdırıldı

Huawei Mate 10 ne zaman tanıtılacak?

Teknik özellikleriyle ve tasarımıyla rakiplerinin yanı sıra kullanıcılarınında karşısına çıkacak olan Huawei Mate 10 amiral gemi modeli çok iddialı olacak.

Huawei tarafından, 16 Ekim’de özel bir etkinlik kapsamında resmi olarak tanıtılacak olan Mate 10’nun fiyatıda belli oldu, yaklaşık 550 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sunulacak olan amiral gemi modeli bu yıla damgasını vuracak üst segment akıllı telefonlarından biri.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.