Huawei Mate 10

Çinli teknoloji devlerinden Huawei’nin merakla beklenilen yeni amiral gemisi Huawei Mate 10 çok iddialı bir şekilde geliyor.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Mate 9 gerek tasarım noktasında ve gerekse teknik özellikleriyle oldukça beğenilmişti. Mate 9’un varisi olacak olan Mate 10’nun iki farklı model ile gelmesi bekleniyor, Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro isimlerine sahip olması beklenen akıllı telefonların çok iddialı teknik özelliklere sahip olacağı şimdiden belli oldu.

Huawei Mate 10’nun kod adı belli oldu

Mate 10’nun tanıtım tarihi yaklaşırken, cihazla ilgili yeni sızıntılarda gelmeye devam ediyor. Ünlü Twitter kullanıcısı Evan Blass tarafından, atılan bir Tweet ile cihazın Marcel kod adına sahip olacağı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei P11 ne zaman çıkacak?

Cihazla ilgili şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere göre, Mate 10 tasarım noktasında çok iddialı olacak, 18:9 en-boy ekran ile gelmesi beklenen huawei Mate 10 tanıtım tarihi ise yaklaşıyor.

Huawei Mate 10 teknik özellikleri

Huawei Mate 10 Pro özellikleri hakkında henüz az bilgiye sahibiz, ancak Mate 10 özellikleri şimdiden belli olmuş durumda. 6,1 inç boyutunda ekrana sahip olacak olan cihazın ekranı 18:9 en-boy oranına sahip olacak. 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunan cihazı gücünü Kirin 970‘ten alıyor.

Huawei Mate 10 ne zaman çıkacak ?

Sorusuda şimdiden cevap bulduğunu belirtelim, zira kısa zaman önce ortaya çıkan bir görselde Huawei Mate 10 çıkış tarihi hakkında net bir bilgi sundu.

Mate 10’nu uzun zamandır bekleyen kullanıcılar, Huawei Mate 10 ne zaman çıkacak ? Sorularına cevap verecek olursak Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro, 16 Ekim’de resmi olarak tanıtılıp piyasaya sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.