Honor 6C Pro

Hauwei’nin alt markalarından biri olan Honor’un yeni akıllı telefonu 6C Pro’nun geleceği doğrulandı.

Huawei şirketi, 16 Ekim tarihinde merakla beklenilen amiral gemi modeli Mate 10 ile beraber 3 akıllı telefon daha tanıtması bekleniyor, amiral gemi düzeyindeki akıllı telefonlarını tanıtacak olan Huawei’nin alt ve orta segmentide unutmadığını biliyoruz.

Samsung şirketiyle benzer bir akıllı telefon politikasını izleyen Huawei’nin alt modellerinden biri olması beklenen Honor 6C Pro modelinin geleceği teyit edildi.

Honor 6C Pro geliyor

Daha önceki bilgilerde adı 6S olarak geçen cihazın 6C Pro adıyla geleceği sızdırılan görsel ile belli oldu, Honor 6C Pro ile ilgili az bilgi var, ancak akıllı telefonun Almayan ve İngiltere pazarına yönelik bir cihaz olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10 Lite özellikleri ve fiyatı detaylandı

6C Pro’nun özellikleri hakkında çok az bilgi var, 5,0 inç boyutunda ekran ile gelecek olan cihazın arkasında bir parmak izi okuyucusu bulunuyor. 3 GB RAM‘e sahip olacak olan Honor 6C Pro’nun dahili hafızasının ne kadar olacağı henüz bilinmiyor, arkasında 13 megapiksel kamerayla gelecek olan akıllı telefonun teknik özellikleri alt düzeyde olduğunu görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.