Huawei enjoy 7

Mobil dünyasının 3.cü büyük firması olan Huawei, bu yıl içerisinde pek çok akıllı telefon tanıttı. Bu  akıllı telefonlardan ikisi P10 ve Plus amiral gemileriydi. Amiral gemileriyle oldukça konuşulan Huawei firması,bu defa Huawei enjoy 7 Plus cep telefonu ortaya çıktı.

Huaweo firmasının orta segment akıllı telefonların biri olan Enjoy 7 Plus’ın teknik özellikleri ve görselleri tüm ayrıntılarıyla detaylandı. Teknik özellikleriyle orta seviye telefonlar kategorsinde yer alan cihaz gayet iyi özelliklere sahip olduğunu belirtelim.

İşte Huawei Enjoy 7 Plus

Sızıntılarıyla ünlü Twitter kullanıcısı Roland Quandt tarafından Twitter’da bir görseli paylaşılan Enjoy 7 Plus akıllı telefonu tamamen metal kasaya sahip. Arkasında parmak izi konumlandırıldığı akıllı telefonu uygun bir fiyata sahip olacak.

Huawei enjoy 7 Plus

Huawei’nin uygun fiyatlı iyi özelliklere sahip olacak olan akıllı telefonun özellikleride büyük oranda belli olmuş durumda. 5.5 inç boyutunda HD çözünürüğünde ekrana sahip olan Enjoy 7 Plus gücünü ise Snapdragon 435 yongasetinden alıyor.

Arkasında 12 megapiksel, ön de ise 8 megapiksel kamera bulunan 7 Plus’ın özellikleri üst seviyede. Son olarak cep telefonun bataryasına baktığımızda oldukça büyük bir bataryaya sahip olduğunu görüyoruz. 4.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen Enjoy 7 Plus özellikleriylede orta seviyede iyi satış rakamlarına ulaşabilir.

Enjoy 7 Plus nezaman çıkacak?

Bu konuda Huawei firması tarafından yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Ancak akıllı telefonun kısa zaman içerisinde tanıtılıp piyasaya sürülmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.