Huawei enjoy 6s

Huawei’nin alt-orta segment’in yeni üyesi enjoy 6s tanıttıldı

Huawei firması son yıllarda yıldızı parlayan bir firma. Özellikle akıllı telefon sektöründe önemli ilerlemeler kateden Huawei, her bütçeye uygun cihaz üretten firmalardan biri haline geldi. Aslında bunu ilk yapanlardan ve ismiyle özdeşleşen Samsung oldu. Son zamanlarda bu sektörde bir çok firmanın ismini duyurmasıyla birlikte bu alanda rekabet dahada kızışmış durumda. Huawei enjoy 6s, alt-orta segmentte konumlanıyor.

Huawei enjoy 6s

Huawei enjoy 6S resmi olarak tanıttıldı

Huawei tarafından resmi olarak tanıttılan Enjoy 6S, bir önceki modeli olan Huawei enjoy 6’dan biraz daha küçük. Zira bir önceki modeli olan enjoy 6’nın ekranı biraz daha büyük olmakla birlikte bir çok özelliğide Enjoy 6S’ten daha yüksekti.

Enjoy 6s

Huawei Enjoy 6S özellikleri ve fiyatı

Huawei’nin alt-orta segmen cihazlarından Enjoy’un ikinci cihazı olan enjoy 6s’in 5 inç boyutunda 720p çözünürlüklü IPS LCD bir ekrana sahip.

Enjoy 6S, gücünü Qualcomm’un Snagdragon 435 işlemcisinden alıyor.

3 Gb ram ve 32 Gb dahili hafıza sunan Huawei enjoy 6s’in ana kamerası 13 megapiksel led flaşlı, ön kamerası ise 5 megapiksel.

Batarya’ya gelecek olursak bir önceki modeli gibi yüksek olmasada iyi bir batarya kapasitesine sahip olan cihazın batarya kapasitesi 3.020 mAh. Bir önceki modeli olan Enjoy 6’nın batarya kapasitesi tam 4.100 mAh gücündeydi ve bu cihazın oldukça ilgi çekmesine neden olmuştu.

Huawei enjoy 6s’in fiyatına gelecek olursak fiyatı bir önceki modeli olan Enjoy 6’dan biraz daha yüksek 232 dolar çıkış fiyatına sahip olan cihazın yükselen dolar’ın etkisiyle ülkemize gelmesi durumda hiçte uygun bir cihaz olmayabileceğini belirtelim.

Altın,gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak olan Huawei enjoy 6S, sadece çin’de satışa çıkabileceği belirtiliyor. Global olarak piyasaya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.