HTC U12

Tayvan merkezli HTC’nin yeni üst segment akıllı telefonlarından biri olması beklenen U12’nin görselleri ortaya çıktı.

Yeni ortaya çıkan ve HTC U12‘ye ait olduğu belirtilen görseller oldukça dikkat çekiyor. HTC şirketinin 18:9 en/boy formatına sahip ekran tasarımına sahip akıllı telefonlardan biri olacağı görsellerde görülen cihaz, tasarım olarak beğenilecek gibi görünüyor.

2017 yılı içerisinde 2 binden fazla mobil departmanında çalışan uzmanını kaybeden Tayvanlı şirket, hala iddiasını HTC U12 ile sürdürdüğünü görüyoruz.

HTC U12 tasarım

HTC U12 tasarımı dikkat çekiyor

U12‘nin öncelikle arkasına bakacak olursak, yatay olarak konumlandırılan çift kamera kurulumuna sahip olduğunu görüyoruz.

U12’nin arkasında parmak izi sensörünün olduğunuda belirtelim. Cihazın ekran tasarımına bakacak olursak, 18:9 en/boy formatına sahip olduğunu gördümüz akıllı telefonun son zamanlarda tanıtılan çoğu akıllı telefonlarda kullanılan çentikli tasarıma sahip olmadığını görüyoruz.

HTC U12 özellikleri

HTC U12 özellikleri

Çentiksiz olarak gelecek olan cihaz, üst segment teknik özellikler barındıracak.

6 GB RAM 64 / 128 GB dahili depolama seçenekleriyle gelmesi beklenen HTC U12 arkasında çift kamera kurulumu yer aldığını belirtmiştik. U12’de görülen bir sürpriz ise cihazın önünde de çift kamera kurulumununda yer alacağını belirtelim.

Mayıs ayı içerisinde resmi olarak tanıtılacağı belirtilen HTC U12‘nin bu yıl çıkacak en iddialı akıllı telefonlardan biri olacağı gelen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10 Lite varken Huawei P20 Lite alınır mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.