HTC U11 Android Oreo güncellemesi

HTC şirketi, sevilen amiral gemi modeli U11’e Android‘in en son sürümü olan Android Oreo güncellemesini ne zaman dağıtıcağını açıkladı.

HTC, son zamanlarda olumsuz bir çok haber ile gündeme gelmişti. Son olarak mobil biriminde çalışan 2 binden fazla mühendisini Google’a kaptıran HTC, zor zamanlar yaşarken daha önce piyasaya sunduğu akıllı telefon modelleri, için yazılım güncellemelerinide dağıtmayı ihmal etmiyor.

U11 amiral gemi modeli, tasarım ve teknik özellikleriyle bu yılın en iyi akıllı telefon modellerinden biri olduğunu biliyoruz. HTC U11 tasarımıyla adından oldukça söz ettirirken cihaz, satışa sunulduktan sonra ne yazık ki yine istediği satış rakamlarına ulaşamamıştı.

U11, tanıtıldıktan sonra aralarında ülkemizinde olduğu pek çok ülkede satışa sunulan akıllı telefonu istediği satış rakamlarına ulaşamasada hatırı sayılır bir satışa ulaştığını biliyoruz. Android Oreo güncellemesinin ne zaman akıllı telefonlarına geleceğini merak eden U11 kullanıcılarına müjdeyi HTC verdi.

HTC U11 Oreo güncellemesi Kasım’da gelecek

HTC yaptığı açıklamada, Kasım ayında U11 amiral gemi modeline Android 8.0 Oreo güncellemesini dağıtacağını belirtti. Kasım ayında başlayacak olan U11 Oreo güncellemesi Aralık ayının sonuna kadar tüm U11 modellerine ulaşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  HTC U11 Plus ne zaman çıkacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.