Htc one x10

Htc’nin X serisinin yeni üyesi olan Htc One X10’nun yeni bir görseli sızdırıldı. Detaylarıyla haberimizde.

Son yıllarda gerilere düşen HTC firması 2017 yılı içerisinde adeta atağa kalkmış durumda. Şirketin bu yıl tanıtacağı akıllı telefonlardan biri oacak olan One X10 detaylanmaya devam ediyor.

Htc One X10 kendisini tekrar hatırlattı!

Htc, akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından biri. Htc şirketi M serisi ile amiral gemilerini uzunca bir süre boyunca piyasaya çıkarttı, ve oldukça ilgi gördü. Htc 11‘i beklediğimiz şu günlerde bundan kısa bir süre önce Htc U Ultra ve U Play adındaki iki yeni akıllı telefonunu tanıtan şirketin X9’un devamı olacak akıllı telefonu yaklaşık 3 ay önce Evan Blass tarafından bir görseli paylaşılmıştı. O görselden sonra cihazın tanıtılma tarihinin yakında olduğu söylensede uzun bir süre geçmesine rağmen One X10‘dan haber yoktu. Daha doğrusu Htc One X10‘nun ismi dahi unutulmuşken bu son gelen görsel ile One X10 kendisini tekrar hatırlattı.

Yeni ortaya çıkan görsele baktığımızda daha önce Evan Blass‘ın paylaştığı görsel ile eşleştiğini görüyoruz.

Htc One X10 özellikleri

Htc X10 özellikleri resmi olarak henüz açıklanmadı. Ancak One X10‘nun, 5,5 inç büyüklüğünde 1080×1920 çözünürlüğünde bir ekran ile geleceği söylenen One X10 gücünü ise Mediatek’in, 1.9 GHZ hızında çalışan MT6755 yongasetinden alması bekleniyor. X10’nun arkasında 16 önünde ise 8 megapiksel bir kamera bulunması bekleniyor.

Htc X10 fiyatı ise 288 Dolar olması bekleniyor.

Htc One X10'nun yeni görseli ortaya
Yeni sızdırılan Htc One X10 görsel

 

MWC 2017’de tüm şirketler akıllı telefonlarını tanıtmak için birbirleriyle yarışacaklar.

Kaynak:Slashleaks

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.