HTC ONE M9 Nougat

HTC’nin 2 yıl önce piyasaya sunduğu One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi Amerika’nın büyük GSM şirketletlerinden biri olan Verizon kullanıcılarına dağıtmaya başladı.

HTC’nin sevilen amiral gemi modellerin biri olan ve 2 yıl önce piyasaya çıkan One M9 pazara Android Lollipop ile çıkmıştı, küresel olarak satışa sunulan HTC One M9 modelinin kullanıcıları, uzun zamandır söz konusu güncellemeyi bekliyorlar.

HTC One M9 Android Nougat güncellemesi

Teknoloji devi HTC şirketi tarafından, uzun zaman önce piyasaya sunulan One M9‘u ABD’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Verizon’da kullanıcılarına sunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  HTC'den 18:9 ekranlı U11 Plus geliyor

Android 5.0 Lollipop sürümüyle pazara sunulan HTC One M9’un Android 7.0 Nougat için uygun olduğu yapılan testler sonucunda belli olmuştu, bunun üzerine Verizon, M9’u güncellemek için harekete geçmiş durumda.

Yakın zamanda Amerika’da M9 kullanılarına sunulacak olan Nougat güncellemesi güvenlik güncellemelerinin yanı sıra Nougat sürümümde bulunan hızlı ayar ve bildirimlerin yanı sıra çoklu pencere açma modu gibi özellikleri barındırıyor.

Amerika’da, Verizon’un kullanıcılarına sunacağı HTC One M9 Nougat güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmediğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.