Htc 11

Tayvan merkezli Htc‘nin yeni amiral gemi modeli Htc 11‘in özelliklerinin ne olacağı konuşulurken bu konuda her geçen gün yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor. Htc’nin yeni amiral gemisi ile ilgili son sızıntı ise Weibo‘dan geldi.

Htc 11 Snapdragon 835’ten güç alacak

Samsung‘un, Snapdragon 835′i diğer firmalar için belli bir süre kısıtlaması Samsung’un rakibi şirketleri farklı yollara başvurmak zorunda bırakmıştı. Son olarak LG G6‘nın Snapdragon 835 yerine Snapdragon 821’den güç alacağı kesinleşirken gözler bu işlemciyi kullanacak olan şirketlere çevrilmişti. Akıllı telefon piyasasında önemli bir yere sahip olan HTC firması bu konuda beklemeyi tercih etmişe  benziyor. Zira Samsung, ilk olarak kendi amiral gemisinde kullanmak için Snapdragon 835 yongasetini diğer firmalar için belli bir süre için kısıtlamıştı. Çin sosyal ağ sitesi Weibo’da yayınlanan bir sızıntıya göre Htc 11 Snapdragon 835 yongasetinden güç alacağını gösteriyor.

Htc 11‘in diğer bir kaç özelliği daha ortaya çıkmış durumda. Buna göre cihaz 6 GB RAM ve Sense 9.0 arayüzü ile gelecek. Android 7.1.2 ile kutudan çıkacak olan Htc 11’in nezaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.