Htc’nin yeni amiral gemisi olması beklenen yeni akıllı telefonu Htc 11 akıllı telefonuna ait özellikler Çin sitesi Weibo’da yayınlandı.

HTC’nin bu yıl merakla beklenilen yeni amiral gemi modeli HTC 11’in teknik özellikleri Çin’in popüler sosyal medya Weibo üzerinden paylaşıldı.

Htc 11’in özellikleri Weibo’da yayınlandı

Weibo‘da yayınlanan ve Htc 11‘e ait olduğu belirtilen söz konusu özellikler Telefon hakkında görüntüsüyle yayınlandı. Yayınlanan görsele baktığımızda cihazın isminin  11 olacağı kesinleşiyor. Bununla birlikte Htc 10‘dan sonra gelecek olan 11’in ne gibi özellikler barındıracak hakkında pek çok bilgi veriyor. Kısa zaman önce tanıtılan Htc U Ultra‘nın oldukça yüksek özelliklere sahip olduğunu görmüştük. Htc 11‘inde yüksek özelliklerle geleceği açıkça görülüyor.

Htc 11’in özellikleri nasıl olacak?

Bir kaç ay önce 11‘in kavisli 5.5 inç büyüklüğünde QHD çözünürlüğünde bir ekran ile geleceği iddia edilmişti. Yine o iddialara göre cihazın arkasında 12 megapiksel ön kamerası ise 8 megapiksel olacağı iddialar arasındaydı.

Htc 11

Weibo‘ya düşen yeni görselle birlikte Htc 11 teknik özellikleri nasıl olacağı hakkında bilgiler veriyor. Buna göre cihaz 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızaya sahip olacak.

Htc‘nin yeni amiral gemisi, gücünü ise Snapdragon 835 yongasetinden alırken, Android 7.12 Nougat ile kutudan çıkacak.

İlginiz Çekebilir; Htc U Ultra tanıtıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.