Honor Band A2

Huawei geçtiğimiz salı gün ki etkinliğinde tanıttığı dikkat çeken ürünlerden biri olan Honor Band A2 akıllı bilekliğin özellikleri ve tasarımı oldukça dikkat çekiyor.

Huawei şirketi, dün gerçekleştirdiği etkinlikte Honor 6A akıllı telefonu ve Honor Play Pad 2 akıllı tabletini tanıtmıştı. Aynı etkinlikte tanıtılan Honor Band A2 akıllı bileklik geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Honor Band A1’in devam modeli olan akıllı bileklik ilk varyantından daha iyi özelliklere sahip.

Huawei tarafından düzenlenen özel etkinlikte tanıtılan Band A2 ilk modeli olan Band A1’den daha iyi teknik özelliklere ve donanıma sahip olduğunu görüyorüz.

Huawei Honor Band A2

Honor Band A2 teknik özellikleri ve fiyatı

İlk modelinden farklı olarak 0.96 inçlik OLED ekrana sahip olan Band A2 kalp hızı ölçme sensörü sayesinde özellikle sporda ve uyku durumunda kalp hızını 24 saat boyunca takip edebilme yeteneğine sahip.

Huawei Honor Band A2 akıllı bileklik IP67 sertifikasına sahip. IP67 sertifikasına sahip olan cihaz suya temas etse dahi kullanılabiliyor. Band A2 ayrıca Bluetooth özelliği sayesinde İOS ve Android ile çalışan cihazlarla entegre olarak çalışarak özellikle akıllı telefonlardan gelen çağrılara takip olanağı sağlayan akıllı bileklik sınıfının en iyilerinden.

95 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan Band A2 tam 9 saat kullanım süresi vaat ederken 18 günde bekleme süresi sunuyor.

Kısa zaman içerisinde Çinde satışa sunulması beklenen akıllı bilekliğin çıkış fiyatı ise 30 dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.