Half-Life 2

Popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Half-Life’ın ikinci versiyonu  Half-Life 2’nin sanal gerçeklik gözlüğüyle uyumlu VR versiyonu hazırlandı. Half-Life 2 VR modu versiyonun videosu bugün yayınlandı.

Half- Life 2, VR modu ile sizi bambaşka bir dünyaya götürecek

Bilgisayar oyunlarının çıkış dönemlerinde çıkan ve ozamanlar çok tutulan Half-Life oyunu hala popüleritesini devam ettiriyor. Half-Life serisinin ikinci oyunu Life 2’nin son zamanlarda popüler olan sanal gerçeklik gözlükleriyle uyumlu versiyonu hazırlandı.

Oyun geliştiricisi firma tarafından hazırlanan VR modu uyumlu versiyonu sayesinde Half-Life oyunu teknolojiye ayak uyduracak. En eski bilgisayarlar oyunların başında olan Klasik oyunun hangi VR gözlükleriyde uyumlu olacağı da belli oldu.

HTC Vive ve Oculus Rift sanal gerçeklik gözlükleriyle uyumlu olan Life 2 oyunu zaten çok olan popüleritesinide daha da arttıracak gibi.

Half-Life 2 VR modu uyumlu versiyonu nezaman çıkacak?

Bu konuda henüz bir açıklama yapılmış değil. Ancak bu gün Reddit’e yayınlanan videoyla birlikte oyunun VR uyumlu versiyon sayesinde  sanal gerçeklik gözlükleriyle Half-Life 2 deniyimi yaşamak isteyen oyunun hayranlarının karşısına yakında çıkması bekleniyor.

Reddit’e yayınlanan Half-Life oyunun ikincisi ve  VR modu uyumlu versiyonun videosu oldukça heyecan yarattı.

İşte Reddit platformunda yayınlanan Life 2‘nin VR sanal gerçeklik gözlükleriyle uyumlu olan teaser Videosu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.