Pixel XL 2

Google’un geçen yıl başlattığı Pixel serisinin yeni üyelerinden biri olması beklenen Pixel XL 2’ye ait olduğu belirtilen görseller sızdırıldı.

Geçtiğimiz yılın son aylarında Google’un piyasaya sunduğu Pixel XL ve Pixel adlı akıllı telefonlar gerek tasarımları ve gerekse teknik özellikleri oldukça konuşulmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 ne zaman çıkacak?

Google Pixel serisi, Google’un daha önce farklı markalarla piyasaya sunduğu Android One yani saf Android ile çalışmasına karşın, çok daha iyi teknik özelliklere ve tasarıma sahiptiler. Pixel serisinin bu yıl ki modelleri merakla beklenirken, Google Pixel XL 2 modeline ait olduğu iddia edilen bir akıllı telefon hem önden hemde arkadan görselleri sızdırıldı.

Google Pixel XL 2

İşte Google Pixel XL 2 görselleri

Pixel XL 2 ne zaman tanıtılacak henüz belli değil, ancak cihaz muhtemelen bu yılın sonlarına doğru resmi olarak tanıtılıp global olarak satışa sunulacak. Yeni sızdırılan ve Google Pixel XL 2 modeline ait olduğu iddia edilen görsellere baktığımızda cihaz şık ve zarif bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Cihazın arkasında baktığımızda son dönemlerde moda haline gelen çift arka kamera kurulumunun aksine tek arka kameraya sahip olduğunu görüyoruz. Arka kameranın sağına yerleştirilen LED flaş dikkat çekerken, cihazın arkasının tam ortasında parmak izi okuyucusunun olduğunu belirtelim.

Cihazın önce kısmına bakacak olursak zarif ve şık bir tasarıma sahip olduğunu gördüğümüz akıllı telefonda 3.5 mm kulaklın jakı bulunmuyor ve muhtemelen Pixel XL 2’nin ekranı kavisli yapıda olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.