Pixel XL 2

Google’un büyük akıllı telefon üreticisi şirketlerle yaptığı anlaşmalarla Android One akıllı telefonlarını yıllardır piyasaya çıkarıyor. Geçetiğimiz yıl Google tarafından çok önemli iki yeni akıllı telefon tanılıtıp piyasaya sunulmuştu. Pixel ve Pixel XL’nin ikinci serisi geliyor.

Google, Pixel serisini güçlü özelliklerle sunacak!

Google akıllı telefonlarına kod ad olarak balık adları verdiğini biliyoruz. 4 Ekim 2016’da tanıtılıp piyasaya sunulan Pixel’in kod adı Sailfish yani Yelkenbalığıydı. Pixel XL’nin kod adı ise Marlin yani kılıçbalığı idi bu ilginç kod adlarına devam eden Google, Pixel serisinin ikinci üyelerinede balık kod adları verdi.

Pixel’in ikinci versiyonun kod adı Wallaye yani Sudak balığı kod verilen akıllı telefonun üst versiyonu yani Pixel XL 2’nin kod adı ise Taimen yani alabalık kod adına sahip Pixel XL 2’nin çok daha iyi özelliklere sahip olacağı belirtiliyor.

Pixel 2 ve Pixel XL 2’nin özellikleri hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmazken her iki akıllı telefonunda ilk serilerinden çok daha iyi özelliklere sahip olacağı belirtiliyor.

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2 ne zaman tanıtılacak?

Google’ın bu yıl enaz iki akıllı telefon tanıtacağını biliyoruz. Ancak Pixel 2 ve Pixel XL 2’nin nezaman tanıtacağı ve fiyatının ne olacağı bilinmiyor. Ancak her iki akıllı telefondan yakında yeni bilgiler gelebileceğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.