Google Pixel 2

Google’un 2016 yılının sonlarına doğru piyasaya sunduğu Pixel serisi akıllı telefonların devamı olan Pixel 2’den bilgiler gelmeye devam ediyor.

Google tarafından 2016 yılında piyasaya sunulan Pixel ve Pixel XL güçlü teknik donanım ile donatılmıştı. Piyasaya sunulan iki akıllı telefon modelinin fiyatının pahalı olması ve sonradan ortaya çıkan bazı kronik sorunlar nedeniyle istendiği satış rakamına ulaşamamıştı.Pixel 2 XL

Google Pixel 2 resmen geliyor

Google’un geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Pixel serisinin devam modeli olacak olan yeni akıllı telefonlar 3 farklı varyant ile piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Google Pixel XL 2 güçlü özelliklerle geliyor

Google, kendi akıllı telefonlarına balık kod adlar verdiği biliniyor. Yeni çıkacak olan Pixel’in kod adı Muskie, Pixel 2 XL‘nin kod adı ise Walleye olduğunu biliyoruz.

Pixel ve Pixel 2 XL‘den başka bir modelide tanıtabileceği belirtilen Google’un 3. Akıllı telefonun kod adı Taimen olduğu belirtiliyor.

Geekbench test sonuçlarında ortaya çıkan Taimen güçlü teknik özelliklere sahip olduğu görülüyor. Google’un tanıtacağı 3. Model gücünü 1.90 Ghz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden Taimen’in diğer teknik özellikleri hakkında henüz kesin bilgiler ortaya çıkmış değil.

Google’un tanıtacağı yeni Pixel serisinin nezaman tanıtacağı henüz bilinmiyor. Yaz aylarında tanıtılması beklenen yeni Pixellerin fiyatı hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor. Ancak ilk Pixellerin pahalı olmasından ötürü yeterince rağbet görmediğini hesaba katarsak yeni Pixellerin daha ucuz olabileceğini tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.