Google Pixel 2 XL

Google’un yaklaşık 1 hafta sonra resmi olarak tanıtacağı Pixel 2 ve Pixel XL 2’nin teknik özellikleri sızdırıldı.

Google’un geçtiğimiz yılın son aylarında tanıttığı Pixel ve Pixel XL adlarına sahip iki adet akıllı telefonun Google’un şimdiye kadar pazara sunduğu en iyi akıllı telefonları olarak nitelendiriliyor. Pixel ve Pixel XL modellerinin sonraki versiyonları olması beklenen Pixel 2 ve Pixel 2 XL‘nin teknik özellikleri hakkında yeni bilgiler geldi.

İşte Pixel 2 ve Pixel XL 2 özellikleri

Pixel 2′den biraz daha iyi teknik özelliklere sahip olacak olan Pixel 2 XL’nin ekranı kıvrımlı olması bekleniyor, bunun dışında cihaz, 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleriyle kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Pixel 2 XL‘nin ekran boyutu bilinmiyor, ancak cihazın 6 inç boyutunda 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde OLED ekrana sahip olabileceği belirtilyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Google, Nexus 6P ve Nexus 5X'e iki ay daha güvenlik güncellemelerini vermeye karar verdi

Ekran kasa oranı %80 ile 85 arasında olması beklenen 2 XL’in ekranı Galaxy S8 ile benzer çerçevesiz bir ekran ile gelmesi beklendiğini belirtelim.

Gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alan Google Pixel 2 XL’nin ekran Google Glass 5 ile korunuyor.

Ve gelelim Pixel 2’nin teknik özelliklerine cihazın ekran boyutu ve bir kaç detay dışında Pixel 2 XL ile aynı teknik özelliklere sahip olacak, 2,700 mAh kapasiteli pilden beslenmesi beklenen Pixel 2, Snapdragon 835 yongasetinden güç alıyor ve ekranı Google Glass 5 ile korunuyor.

Google tarafından 4 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılması beklenen her iki akıllı telefonun fiyatı konusunda henüz bir bilginin olmadığını söyleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.