Google Pixel 2

Dünyada en çok kullanılan arama motoru unvanını elinde bulunduran Google‘un akıllı telefon serisi Pixel’in yeni üyesi olması beklenen Pixel 2 tanıtım tarihi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Google’un, dünyada en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android‘i elinde bulundurmanın avantajlarınıda elinde bulunduran bir şirket. Bir kaç yıl önce büyük akıllı telefon şirketleriyle anlaşarak akıllı telefon piyasaya sunan Google, geçtiğimiz yıl çok iddialı olan Pixel ve Pixel XL adında iki akıllı telefon tanıtarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve oldukça beğenilen Pixel serisi akıllı telefonlar daha sonra fiyatlarının daha önce piyasaya sunulan Google akıllı telefonlarından daha yüksek olması ile eleştirilesede hiçte azımsanmayacak bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı, Pixel serisinin devam modeli olacak olan cihazlardan biri ise Pixel 2 modeli ve bu modelin tanıtım tarihi hakkında önemli bir bilgi geldi.

Google Pixel 2 tanıtım

Pixel 2, 4 Ekim’de tanıtılabilir!

Pixel 2 çıkış tarihi hakkında bilboard’a “Telefonunuzdan daha fazla şey isteyin” isteyin yazılı reklam bilbordu Pixel 2’in ne zaman tanıtılacağı hakkında önemli bir bilgi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Süper tasarıma sahip olan iPhone X tanıtıldı

Sloganın hemen altında 4 Ekim tarihide yazılan bilbord’daki yazı doğru çıkarsa Pixel 2 modeli 4 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Ancak şunuda belirtmekte fayda var, daha önceki bilgilerde Google Pixel 2 tanıtım tarihi 5 Ekim olabileceğini gösteriyordu, yani Google, akıllı telefonlarını 5 Ekim tarihinde tanıtsa sürpriz olmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.