Google fotoğraflar

Google’un en önemli uygulamalarından biri olan Google fotoğraflar uygulaması ciddi bir başarı yakalayarak tam 1 milyar kullanıcıya ulaştı.

Dünyanın en büyük internet arama motoru olan Google, teknoloji konusunda neredeyse her alanda bulunuyor. Google, otomobil,sosyal medya,akıllı telefon ve mobil işletim sistemi gibi oldukça beğenilen pek çok proje ile dünyadaki sayılı büyük şirketler arasında yer alıyor. Bir çok alanda varlık gösteren dev şirketin Google Play Store’da ki Google fotoğraflar adında ki uygulaması adeta bir rekora imza atarak tam bir milyar indirmeye ulaştı.

Google Photos

Google fotoğraflar uygulaması 1 milyar indirmeye ulaştı

Android işletim sisteminin uygulama mağazası olan Play Store‘da Google fotoğraflar uygulaması bulunuyor. Söz konusu uygulama iki yıl önce Mayıs ayında Play Store’da yayınlandıktan sonra milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandıktan sonra pek çok kez güncellenerek yeni özelliklerle donatıldı. Aradan 2 yıl gibi pekte uzun olmayan bir zaman diliminin geçmesinden sonra Google fotoğraflar uygulaması ciddi bir başarı yakalayarak 1 milyar indirmeye ulaştı.

Google tarafından açıklanan verilere göre fotoğraflar uygulaması geçtiğimiz yıl aylık tam 500 milyon aktif kullanıcısına sahipken bu yıl tam 300 milyon aktif kullanıcı daha artarak aylık 800 milyon altif kullanıcıya ulaştı. Buna göre Google fotoğraflar uygulamasına günlük 1.2 milyar video ve resim ekleniyor.

Günlük olarak milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan Google fotoğraflarlar uygulamasını Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.