SM-G888NO

Samsung her yıl olduğu gibi  2017 yılındada bir çok akıllı telefon tanıtacak. Amiral gemi modelleri dışında her seviyeye hitap eden akıllı telefonlarını piyasaya sunmasıyla bilinen Samsung firmasının gizemli yeni bir akıllı telefonu Wifi sertifikası aldı.

Güney Kore merkezli Samsung firmasının ismi ve cismi henüz belli olmayan yeni bir telefonu Wifi sertifikası aldı.

Samsung SM-G888No Wifi sertifikası aldı

WİFİ Alliance (WFA) tarafından sertifika verilen Samsung markalı akıllı telefonun ismi bilinmiyor. SM-G888NO model numarasına sahip akıllı telefonun bilenen tek özelliği ise Android 6.0 Marmallow ile çalıştığı.

SamsungAndroid 6.0 (Marsmallow) ile geleceğini düşünecek olursak söz konusu akıllı telefonla ilgili bazı tahminler yapmak mümkün. Zira Android’in bu sürümü artık orta segment akıllı telefonlarında görüyoruz.

WİFİ Alliance tarafından sertifika verilen akıllı telefonun ismi ve özellikleri hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor. Ancak Samsung’un bu yıla damga vurabilecek Galaxy S8 amiral gemisi dışında bir diğer amiral gemisi Galaxy Note 8‘de 2017 yılında tanıtılacak. Bir çok üst seviye özelliklerle gelmesi beklenen Note 8’in tasarımı konusunda bazı bilgiler mevcut. S8’in tasarımında oldukça başarılı işlere imza atan Samsung’un, Note 8 tasarımında ise bu başarısını sürdürmesi bekleniyor.

SM-G888NO model numarasına sahip gizemli akıllı telefonu hakkında şimdilik sadece WİFİ Alliance sertifikasını aldığını biliyoruz, yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.