Gionee S10

Çinli şirketler, işleri artık abartmaya başladı, Gionee S10 tam dört kamerayla geliyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi şirketlerin yıldızı her geçen gün dahada parlamaya devam ediyor. Çift arka kameralı akıllı telefonlara henüz yeni yeni alışmaya başladığımız bugünlerde şimdide 4 kameralı akıllı telefonlar üretilmeye başlandı.

Gionee S10 kamera

Sıradışı tasarım ve özellikleri akıllı telefolarda kullanan Çinli şirketlerin önemli isimlerinden biride Gionee şirketi, Çinli şirketin beklenen akıllı telefonu S10 daha tanıtılmadan çok dikkat çeken bir teknik donanımı gündem oldu. S10’nun dikkat çeken özelliği hem arkasında hemde önünde çift kamera kurulumuna sahip olan S10’nun görselleride yayınlandı.Gionee S10

Dört kameralı Gionee S10 göründü!

Çift arka kamera sistemine sahip olan bir çok akıllı telefon oldukça ilgi görürken bir çok telefon üreticisi şirket bu sistemi kullanamaya başlamış durumda. Eskiden sağlam ve özellikleri iyi olan akıllı telefon isteyen kullanıcılar günümüzde kamera odaklı iyi akıllı telefonlara daha çok rağbet gösteriyorlar.4 kameralı Gionee S10

Giaonee S10 ile 4 kameralı akıllı telefonlara alışacağız, ancak 4 kameralı en önemli akıllı telefonlardan biride OnePlus 5 olacak. Zira bundan kısa zaman önce ortaya çıkan bilgilerde yüksek teknik özelliklere sahip olacağı ortaya çıkan OnePlus 5′in teknik donanım olarak hem önünde hemde arkasında çift kamera kurulumuyla gelecebileceği belirtiliyor.

Çift arka ve çift ön kamera kurulumuyla gelecek olan 4 kameralı Gionee S10‘nun en dikkat çeken özelliğinin 4 adet kamerarı olacaği şimdiden belli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.