Gionee M7

Çinli akıllı telefon şirketlerinden biri olan Gionee şirketi, yeni akıllı telefonunu Gionee M7’yi 25 Eylül tarihinde açıklayacak.

Çin’de önemli akıllı telefon üreticisi şirketler içerisinde yer alan Gionee‘nin cihazlarını ülkemize General Mobile şirketinin satışa sunduğunu biliyoruz.

Ülkemizde de General Mobile şirketi tarafından satışa sunulan Gionee  markalı akıllı telefonlar azımsanmayacak satış rakamlarına ulaşmıştı. Gionee’nin yeni akıllı telefonu olacak olan M7’nin ön paneline ait görseller daha önce Çin’in popüler sosyal medya platformu olan Weibo’da yayınlanmıştı.

Gionee tarafından, Weibo‘da yayınlanan görselde Gionee M7 tanıtım tarihinin 25 Eylül olduğu netleşmiş oldu.

Gionee M7 özellikleri

Gionee M7 özellikleri

M7, 6 inç boyutunda 1080 x 2160 piksel çözünürlüğünde ekran sunarken cihaz, gücünü Mediatek Helio P30 yongasetinden alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gionee S10 dört kamerayla geliyor

6 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonun arkasında 16 megapiksel önünde ise 8 megapiksel kamera bulunan cihaz, Android 7.1. Nougat ile çalışıyor.

25 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan M7’nin Çin’de satışa sunulması beklenen akıllı telefonun küresel olarak satışa çıkıp çıkmayacağı belli değil. Ancak şunuda belirtmek istiyorum ki, Gionee’nin daha önce piyasaya sunulan akıllı telefonlarının bir çok modelini GM şirketi, aracılığıyla ülkemizde satışa sunulup oldukça ilgi görürken, M7 modelinin ise ülkemizde satışa sunulma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.