MWC 2017

Dev şirketlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği MWC 2017’ye iki yerli şirketimizde katılıyor. General Mobile ve Vestel’inde katılacağı MWC’de kendi cihazlarını tanıtması bekleniyor.

Türkiye’nin ileri gelen iki teknoloji şirketi Vestel ve General Mobile düzenlenecek olan MWC 2017’ye katılarak kendi akıllı telefonlarını tanıtacakları belli oldu. Ülkemizin iki büyük teknoloji şirketi olan firmalar kendi akıllı telefonlarını tanıtarak hem teknik özelliklerini hemde fiyatını açıklayacaklar.

MWC 2017’ye General Mobile’da katılacak!

Yerli teknoloji şirketlerinden General Mobile, 2013 yılında ülkemizde satışa sunduğu General Mobile Discovery akıllı telefonuyla büyük bir çıkış yapmıştı.

Discovery‘nin ardından bir çok akıllı telefon piyasaya çıkaran General Mobile, geçtiğimiz yıl Google ile yaptığı Android One projesi kapsamında General Mobile 5 Plus akıllı telefonuyla MWC 2016‘ya katılmıştı. 5 Plus akıllı telefonunu kendi standında değilde Qualcomm standında tanıtan firma bu defa kendi standıyla MWC 2017’ye katılacak, ve Gm 6 adında bir akıllı telefon tanıtması bekleniyor.

Vestel MWC 2017’ye doğru

Başarılı yerli firmalardan biri olan Vestel‘in son bir kaç yılda Venus serisiyle akıllı telefon pazarına adım atmıştı. Bu yıl Mobil dünya kongresi 2017‘ye katılacak olan Vestel, kendi yeni akıllı telefonu olan Vestel Venus V4‘ü tanıtması bekleniyor.

İki yerli şirketinde çok başarılı akıllı telefonları olmazsada Türkiye’de önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.