Samsung Galaxy Wide 2

Samsung, giriş seviyesi teknik özelliklere sahip olan Galaxy Wide 2 adlı akıllı telefonunu resmi olarak tanıttı.

Teknoloji devi Samsung tarafında Güney Kore’de tanıtılan Galaxy Wide 2 isimli akıllı telefon resmen tanıttı. Resmen tanıtılan Wide 2 kısa zaman önce Samsung tarafından basın görselleri yayınlanan Galaxy J7 2017‘ye benzer model numarasına sahip. Samsung’un Güney Kore’de tanıttığı Wide 2 isimli telefon hem teknik özellikleriyle hemde tasarımıyla çokta iddialı olmazsada alt segment akıllı telefon modelleri içerisinde oldukça beğenilebileceğini tahmin ediliyor.

Galaxy Wide 2

Samsung Galaxy Wide 2 teknik özellikleri

Alt segment kategorisinde konumlandırılan Wide 2, 5.5 inç büyüklüğünde HD kalitesinde Super Amoled ekran sunarken 1.6 Ghz hızında çalışan işlemciden güç alıyor. 2 GB RAM ve 16 GB genişletilibilir dahili hafızaya sahip olan cihazın arkasında F/1.9 diyafram lense sahip 13 megapiksel kamera bulunan Galaxy Wide 2‘nin önünde ise 5 megapiksel kamera bulunuyor.

Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkan Wide 2’nin batarya kapasitesi 3.300 mAh olduğunu belirtelim. Galaxy J serisinin J7 modeline benzer teknik özelliklere sahip olan akıllı telefonun çıkış fiyatına bakacak olursak 265 dolar çıkış fiyatına sahip olan  Güney Kore’de satışa sunulan cihaz Güney Kore’deki GSM operatörlerinin düzenlediği kampanyalar kapsamında cihazın fiyatı 100 dolar’a kadar düşebileceği belirtiliyor.

Galaxy Wide 2‘nin resmi olarak tanıtılmasının ardından Güney Kore’de satışa sunulmasının ardından cihazın nezaman küresel olarak satışa sunulacağı hakkında netleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.