Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book

Samsung’un yeni akıllı tabletleri Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book Türkiye’de satışa sunuluyor.

Samsung tarafından MWC 2017 fuarında tanıtılan Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book tabletleri Türkiye’dede tanıtıldı.

Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’un Türkiye tanıtımı yapıldı

Samsung Electronics, iki akıllı tabletin tanıtımını yaptı. Türkiye lansmanları yapılan S3 Tab ve Galaxy Book tasarımları ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Oyun severler için dizayn edilen Tab S3‘ün S-Pen kalemi gerçek bir kalem gibi ince. S-Pen sayesinde Tab S3 ile çizimler yapabilir ve anında notlarınızı kolaylıkla alabilirsiniz.Galaxy Tab S3

Galaxy Tab S3‘ten sonra 12 inçlik ekranıyla Galaxy Book geliyor. Özellikle ekranıyla ve iki farklı versiyonuyla Book modeli geleceğin bilgisayarı olarak nitelendiriliyor.

Galaxy Tab S3 oyun ve eğlence tableti

Samsung Electronics‘in Türkiye başkanı Tansu Yeğen, Tab S3’ü anlatttı. Yeğen‘in ifadeleriyle Tab S3 oyun ve eğlence için yeniden tasarlandı. Ekran kalitesiyle sinema izleme keyfide sunan Galaxy Tab S3‘ün kullanışlı arayüzünün yanı sıra hızlı şarj olan bataryasıylada oldukça dikkat çekiyor.

Galaxy Book

Geleceğin bilgisayarı Galaxy Book

Tansun Yeğen‘in ifadesiyle Geleceğin bilgisayarı olarak nitelendirilen tabletin iki farklı versiyonu bulunuyor. 10,6 ve 12 inç boyutlarında iki farklı versiyonla gelen akıllı tabletin özellikle çalışanlar için tasarlanan tablet, hafif yapısıyla ve kolayca bir dizüstü bilgisayara dönüşmesiyle dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book Türkiye fiyatları

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki her iki cihazında farklı versiyonları bulunduğu için farklı fiyatları bulunuyor. Galaxy Tab S3 Wİ-Fİ‘nin tavsiye edilen fiyatı 2.499 TL iken Galaxy Tab S3 LTE‘ın tavsiye edilen 2.999 TL olarak belirlenmiş durumda.

Galaxy Book ise 3 versiyonla geliyor. Bununla birlikte her bütçeye hitap etmek isteyen Samsung, tableti 3 farklı versiyonla satışa sunuyor. Galaxy Book 10.6 Wifi tavsiye edilen fiyatı 2449 TL ve Galaxy Book 10.6 LTE 2.999 TL olarak belirlenmiş durumda. Galaxy Book’un en pahalı versiyonu 12 inçlik Galaxy Book tavsiye edilen fiyatı 4.449 TL olarak belirlenmiş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.