Galaxy Tab A2 S

Samsung’dan sessiz sedasız yeni bir akıllı tablet daha geldi, giriş seviyesindeki teknik özelliklere sahip olan Galaxy tab A2 S özellikleri giriş seviyesinde ve fiyatıda uygun fiyatlı akıllı tablet kullanmak isteyenler için gayet uygun.

Bütçe dostu akıllı tablet hem teknik özellikleriyle hemde fiyatıyla giriş seviyesinde konumlanırken, cihazın çocuklar için ideal bir tablet olabileceğini söylemek mümkün.

İki varyasyonla gelen Galaxy Tab A2 S, iki varyanta sahip kablosuz ve LTE desteğide bulunan cihaz, Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkıyor ve cihazın daha sonra önemli bir güncelleme alması beklenmiyor. İki varyant ile gelen tabletin hem teknik özellikleri yönünden hemde uygun fiyatı bakımından geniş kullanıcı kitlelerine ulaşması bekleniyor.

Samsung Galaxy tab A2 S

Samsung Galaxy A2 S teknik özellikleri

Bütçe dostu akıllı tabletin teknik özelliklerine bakacak olursa tablet, 8 inç büyüklüğünde 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekrana sahip. Gücünü 1.4 Ghz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 425 yongasetinden alan Tab A2 S, 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına sahip.

Arkasında 8 megapiksel önünde 5 megapiksel selfie kamerası olan cihaz, 5.000 mAh büyüklüğünde bataryadan besleniyor ve USB-C bağlantı desteğinede sahip.

Samsung Galaxy Tab A2 S fiyatı ve çıkış tarihi

Yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulması beklenen Galaxy Tab A2 S fiyatı 200 Euro olacak, siyah ve altın renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak olan cihazın LTE versiyonu daha pahalı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.