Galaxy S8

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un amiral gemisi olmasını beklediğimiz Galaxy S8‘in görselleri kısa zaman önce bir kaç kez sızdırılmıştı. Son olarak Evan Blass yada Twitter’daki ismiyle @Evleaks tarafından basın görselleri paylaşılan cihazın bu defa yeni görselleri ortaya çıktı.

Galaxy S8’in görsellerini bu defa Benjamin Geskin yayınladı

Konsept tasarımcısı olarak bilinen Benjamin Geskin kendisi yayınladı. Konsepte bakıldığında konsept tasarımcısı Geskin’inde tasarımda parmağı olduğu belirtiliyor.

Geskin‘in yayınladığı görsellere baktığımızda daha önce sızdırılan S8’in görselleriyle örtüştüğünü belirtelim. Cihazın arkasında konumlandırılan parmak izi okuyucu dikkat çekerken. Cihazın  sağ tarafına Samsung‘un akıllı asistanı olan Bixby tuşu blunuyor. Kullanıcılar Bixby akıllı asistanını aktifleştirmek için o tuşa basmaları yeterli olacak.

Peki Samsung Galaxy S8 nezaman tanıtılacak?

Bu konuda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak cihazın 26 şubatta düzenlenecek olan MWC 2017 fuarında tanıtılmayacağını belirtiliyor. Buna göre Samsung,  29 mart tarihinde yeni amiral gemisini tanıtacağı iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.