Galaxy S8

Güney Kore’li Samsung‘un, yeni amiral gemi modeli S8 merakla beklenirken, cihazın tanıtılma tarihi  yaklaşırken cep telefonun aksesuarları ortaya çıkmaya başladı.

Samsung’un tüm ile aynı anda ülkemizdede tanıtımını gerçekleştirdiği amiral gemisi S8’in pil kapasitesi şaşırtacak seviyede değildi. Yüksek teknik özelliklerle gelen çoğu akıllı telefon çabuk biten bataryaları yüzünden kullanıcılar tarafından yoğun olarak eleştiriliyor. Samsung’un çok dikkat çeken amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve S8 Plus’ın batarya kapasiteleri beklenilen seviyede olmazsada teknoloji Samsung, bu konuda bir nevi çözüm sunmak için S8’e olarak bir Powrbank ürettiği belirtiliyor. Galaxy S8 ve S8+ için üretildiği belirtilen Powerbank oldukça dikkat çekiyor.

İşte Galaxy S8’in Powerbankı

S8 ile birlikte gelecek olan Powerbank 15 Watt gücünde 5100 mAh kapasitesine sahip. Hatırlayacak olursak Samsung Note 7 faciasından sonra S8’in bataryasının nasıl olacağı merak ediliyordu.

Twitter kullanıcısı Roland Quandt tarafından görseli paylaşılan Samsung Powerbank fiyatı ise 60 Euro olacağı belirtiliyor.

Galaxy S8‘in belli olan özellikleri arasında Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi,4 GB RAM ve daha bir çok üstün özelliklere sahip olacağı şimdiden belirtelim.

İşte Roland Quandt’nin paylaştığı görseller

Galaxy S8 PowerbankS8 Powerbank

@quandt‘in paylaştığı aksesuarın S8 ile beraber gelmesi beklenirken, Galaxy S8‘in 29 mart gününde tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.