Galaxy S8

Samsung’un 2017 yılının ilk aylarında tanıttığı yeni amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve S8 Plus’a özel olarak SoundAssistant müzik uygulamasını yayınladı.

Tamamen Galaxy S8 ve S8+ modellerine özel olarak yayınlanan SoundAssitant adlı müzik uygulaması bir çok yeniliği sunuyor. Tasarım ve teknik özellikleri en üst seviyede olan iki akıllı telefon modeli için yayınlanan müzik uygulamasıyla bir çok işlevi rahatlıkla hal etmek oldukça kolay. Yeni yayınlanan S’8 özel müzik uygulaması bir müzik uygulamasından çok sesi en ince detayına kadar ayarlamak için iyi bir uygulama olduğunu gördüğümüzü belirtmekte fayda görüyoruz.

>>İLGİNİZ ÇEKEBİLİR:Bütçe dostu Galaxy J3 Pro Plus tanıtıldı

SoundAssistant müzik uygulaması yayınlandı

Bu yılın en iddialı akıllı telefonların amiral gemi modellerinden olan S8 ve S8+ için Samsung tarafından yayınlanan uygulama ile bir çok işlevi yapmak çok rahat hale geliyor. Müzik dinlerken veya oyun oynarken S8 ve S8+’da ses açısından cihazın en ayrıntısına kadar ayarlayabilmek mümkün.

 SoundAssistant

 

Galaxy S8’e özel olarak yayınlanan  SoundAssistant müzik uygulaması şimdilik sadece S8 ve S8+ modellerinde kullanıldığını belirtelim. Diğer akıllı telefon modellerinde  SoundAssistant uygulamasının daha sonra kullanılması için herhangi bir güncelllemenin yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil.

Şimdilik sadece Google Play Store’da tamamen ücretsiz olarak yayınlanan SoundAssistant adında ki müzik uygulamasının tüm özelliklerini denemek için bir Galaxy S8 veya S8+ modellerinden birinin kullanıcısı olmak gerektiğini bir kez daha belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.