Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus

Birbirinden ilginç testleriyle bilinen TechRax adlı Youtube kanalı yine yapacağını yaptı. Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus’ı aynı anda ateşe atarak test etti.

Galaxy S8 Plus iPhone 7 Plus’a ateşe atma testi yapıldı!

Son yıllarda akıllı telefonların üst seviyeye ulaşmasıyla birlikte bu zaman içerisinde akıllı telefonların ekranlarıda çok daha büyüdü. Hal böyle olunca ne kadar dayanıklı oldukları kullanıcı açısından çok önemli. Kullanıcıların bu merakını fırsata çevirmek için çeşitli Youtube kanallları, özellikle amiral gemi modellerine birbirinden ilginç testler yaparak nekadar sağlam olduklarını anlamaya çalışıyorlar.

TechRax adlı Youtube kanalının yaptığı testte Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus‘ın üzerine gaz dökülerek aynı anda atarak testte etti. İki akıllı telefonun ateşe karşı nekadar dayanıklı olduğu anlamaya çalışıldı.

Her iki akıllı telefonun üzerine gaz dökülüp ateşe atıldığında Galaxy S8 Plus‘ın daha çok alev aldığı görülüyor. S8 Plus’ın daha çok alev almasının ardından daha çok yanacağı sanılsada TechRax Vloggerları, iki akıllı telefonun üzerine su döktüklerinde ve ateş söndürüldüğünde her iki akıllı telefonun aynı oranda zarar gördüğü görülüyor.

TechRax ekibi, her iki cihazın çok hızlı soğuduğunu belirterek iPhone 7 Plus’ın LCD ekranın biraz daha az zarar gördüğünü söylüyorlar. TechRax, bununla yetinmeyip her iki cihazıda tekrar ateşin içine attı ve iki akıllı telefonunda ateşe karşı aynı oranda dayandıkları belirtiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.