S8 Plus

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un 29 mart tarihinde tanıttığı Galaxy S8’in büyük ekranlı modeli Galaxy S8+’nın çift kameralı prototipi ortaya çıktı.

Çift kameralı Galaxy S8+ prototipi çok çirkin görünüyor!

Son zamanlarda moda haline gelen ve üst modellerin yanı sıra rakip firmaların bir çok akıllı telefonunda çift arka kameralı akıllı telefonların dönemine geçtiğimizi söyleyebiliriz. Samsung kendi rakiplerinin kullandığı çift arka kameraya geçmelerine rağmen Samsung’un neden hala tek ana kamerada ısrar ettiği bilinmiyor.

2017 yılı içerisinde tanıtılan ve Samsung’un ezeli rakipleri olan LG’nin, G6 amiral gemisi ile Huawei firmasının, P10 ve P10 Plus amiral gemilerinde çift ana kamera kullanılırken 2016 yılında tanıtılan ve piyasaya çıkan İphone 7 Plus modelide çift arka kamerayla pazara sürülmüştü.

Oldukça beğenilen çift arka kameralı akıllı telefonlara alıştığımız son zamanlarda dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden teknoloji devi Samsung’un neden hala tek ana kamera kullandığı bilinmiyor ancak Galaxy S8+‘nın çift arka kameraya sahip prototipi ortaya çıktı.

Galaxy S8 Plus

Çift arka kameralı Galaxy S8+’nın prototipine baktığımızda oldukça itici durduğunu belirtelim. Çift kamera yerine çift piksel 12 megapiksel kamera kullanılan kameranın daha şık durduğunu görüyoruz. Çift arka kamera dışında tasarımı ile 2017 yılına damgasını vuracak akıllı telefonlarından biri olan S8 ve S8 Plus henüz piyasaya sürülmedi. Ancak 2016 yılı Samsung için hiçte iyi geçmemişti ve 2017 yılında Samsung’un nekadar umutlu olduğunu biliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.