Samsung Galaxy S8

Tüm dünya ile aynı anda tanıtılan Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus henüz piyasaya çıkmadan adından oldukça söz ettiriyor. Tasarım ve özellikleriyle çok beğenilen Galaxy S8 ve büyük ekranlı versiyonu S8 Plus bir çok ülkede ön siparişe sunulmuştu, gelen haberlere göre Samsung ön sipariş rakamlarından memnun.

Galaxy S8, Güney Kore’de rekora koşuyor!

Samsung’un, S8’in tasarımında radikal bir karara imza attığını görmüştük. Kavisli ve çerçevesiz ekranıyla oldukça beğenilen S8 ve S8 Plus’ın satış rakamları merak ediliyor. Samsung’un ana vatanı Güney Kore’de ön siparişe sunulan Galaxy S8 ve S8 Plus‘ın büyük ilgi görerek on binlerce kişi tarafından ön sipariş edildiği ortaya çıktı. Nisan ayının sonlarında satışa sunulacak olan akıllı telefonun G.Kore’de şimdiye kadar 750 bin kişi tarafından ön sipariş edildiği ortaya çıktı.

Rakamlara bakıldığında bu rakamın sadece Güney Kore’de ki ön sipariş olduğunu hesaba katarsak kesinlikle büyük bir rakam olduğunu belirtelim. Diğer bir çok ülkede ön siparişe sunulan S8‘in toplamda nekadar sipariş edildiği bilinmiyor. Ancak bu konuda bazı tahminler yapmak mümkün, ön sipariş edilen ülkelerde toplamda 1.5 milyonun üstünde sipariş aldığı tahmin ediliyor. Samsung bu yıl akıllı telefon satışlarını ciddi oranda arttırarak 60 milyon satış rakamına ulaşmak istediği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.