AKG kulaklık

Uzun süredir tartışmalara konu olan Galaxy S8 ve üst versiyonu Galaxy S8 Plus dün Samsung’un, düzenlediği özel bir etkinlik ile tanıtıldı. Galaxy S8 ile beraber pek çok özellik geldi, bu yeniliklerden biri AKG kulaklığı oldu. Son gelen bilgilere göre Samsung Akg kulaklık Fiyatı da belli oldu.

Samsung’un devrim niteliğinde ki amiral gemi modelleri S8 ve S8 Plus gerek tasarımları ve gerekse tasarımlarıyla oldukça beğenilirken bu iki cihazın kulaklıklarıda oldukça ilgi göreceği şimdiden belli oldu.

İşte Samsung S8 AKG kulaklık fiyatı

Daha önce gelen iddialara göre Samsung Galaxy S8 ile birlikte AKG kulaklığında geleceği belirtilyordu. Dün gerçekleştirilen S8 tanıtma etkinliği ile birlikte AKG kulaklığında geleceği kesinleşti. Galaxy S8 ve S8 Plus’ın kutusuna konulacak olan AKG’nin özellikle görültülü ortamlarda oldukça yetenekli olduğu belirtiliyor.

Kulaklığın özellikleri şimdilik bilinmemekle birlikte S8’in üstün özelliklerini göz önünde bulunduracak olursak söz konusu kulaklığında özellikleri üst seviyede olması bekleniyor.

Galaxy S8 AKG kulaklık fiyatı

Bu konuda Samsung tarafından henüz yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Ancak Cnet’in haberine göre Samsung AKG kulaklık fiyatı 99 Dolar olacak.

Bu bilginin kesinlik kazanması için Samsung’tan bir açıklama beklememiz gerekiyor. Ancak muhtemelen Cnet’in açıkladığı fiyat doğru. 99 Dolar olan fiyatı TL’ye çevirecek olurak yaklaşık 360 TL civarında olan bu kulaklığın fiyatı pahalı gibi görünsede diğer firmaların kulaklık fiyatlarına baktığımızda diğer rakip firmaların kulaklık fiyatları karşısında uygun bir fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.