galaxy-s8-galaxy-s8-plusin-duvar-kagitlari-yayinlandi

29 mart günü Samsung’un, özel etkinliğinde tanıtılan Galaxy S8 ve Galaxy S8+’nın duvar kağıtları yayınlandı. Tasarımı ve özellikleri göz dolduran iki amiral gemi modelininde kullanılacak olan duvar kağıtları oldukça iyi görünüyor.

Güney Kore’li teknoloji devlerinden Samsung şirketinin kısa zaman önce tanıtılan yeni amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve S8 Plus’ın duvar kağıtları yayınlandı. Yeni yayınlanan S8 ve S8+’nın duvar kağıt çok şık olduklarını belirtelim.

İşte Galaxy S8 ve S8 Plus’ın duvar kağıtları

Samsung’un, bir ilki barındıran amiral gemi modellerinin ekranlarını renklendirecek olan birbirinden şık bir duvar kağıdı koleksiyonuyla geleceği bugün belli oldu.

Galaxy S8 WalpaperGalaxy S8 duvar kağıdı

Galaxy S8 ve S8 Plus’ın en ilginç Walpaperlerinden biri olan bir sandalye ve pembe balon ikilisi ilginç bir duvar kağıdı alternatifi oluşturuyor.

galaxy-s8-duvar-kagidi

Bir diğer şık Galaxy S8 ve S8+’nın duvar kağıdı bir kitabın üstüne konulan gözlük Walpaper’e ilginç bir seçenek sunuyor.

Galaxy S8 Plus duvar kağıdı

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın yeni yayınlanan duvar kağıtları arasında bulunan bir diğer duvar kağıdı.

Doğa severlerin mutlaka seveceği karlı dağ duvar kağıdı Galaxy S8’in duvar kağıtladı arasında yer alıyor.

2017 yılına damgasını vuracak olan amiral gemilerin başında olan S8 ve S8 Plus’ın özelliklerinin yanı sıra Samsung’un, gelenek haline gelen fiziksel Home tuşunun kaldırılıp yerine sanal tuşlar eklenmesi S8’in tasarımında radikal değişiklik olarak nitelendirebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.